O T Á Z K Y   P R O   Ž I V O T

Motto: Lidé mají sice Slovo, ne však pochopení. A to je přece to hlavní ve všech věcech. Když chybí pochopení, pak ani vědění nic nepomáhá!

Nyní promlouvá Stvořitel ke každému člověku už JEDINĚ Soudem. Je tedy nezbytné najít si hluboce osobní a pozitivní vztah k tomuto pojmu...

ZABLOKOVANÉ PŘIHLÁŠENÍ do sekce Pro členy


 

ZABLOKOVANÉ PŘIHLÁŠENÍ do sekce Pro členy

Dost často se stává, že se návštěvníkům podaří zadat špatné heslo, email a přihlášení se na několik hodin zablokuje. Jak k tomu dojde a co s tím?

Když v průběhu 10 minut zadáte 4 x špatné přihlášení, budete zablokováni na 4 hodiny.

POZOR!

Nepomůže ,,zaslat nové heslo". Naopak, když budete vícekrát po sobě používat zaslání nového hesla, zablokujete si přístup taky. Musíte vyčkat, až se blokáda uvolní - 4 hodiny, nebo mi v případě akutní potřeby napsat žádost o odblokování. Prosím, jen v odůvodněných případech, nemohu celé dny řešit jen tento problém.

Je to ochrana stránek proti nezvaným návštěvníkům, takže je to nutné. Web denně napadají desítky temných duší z celého světa.

Když se Vám tedy na druhý pokus nedaří přihlášení, je na čase si hlavně ZKONTROLOVAT, co tam ZADÁVÁTE. Většinou se bude jednat o problém hlavně v HESLU. Při zadávání nevidíte, co tam píšete, protože se zobrazují jen tečky. Je proto dobré použít nějakou pomocnou metodu.

Například: napsat si heslo někde mimo tu kolonku přihlášení, ale v počítači, ne na papírek, nejlépe do nějakého textového programu, například do ,,poznámkového bloku počítače".

Tak si vytvoříte textový soubor a v něm budete mít napsán Váš email a Vaše heslo. Bude napsán viditelně a tak uvidíte, jestli v něm není chyba. Uložíte si to někde, kde to najdete, nejčastěji na ,,plochu". Pokud nemáte v prohlížeči internetu aktivovanou funkci, že si má Vaše přihlášení pamatovat, pak to musíte vždy zadávat znovu a ručně.

Protože v heslech se snadno zamění např. nula s velkým O, nebo jednička s malým l nebo dáte před nebo za text prázdné místo, což Web hodnotí jako znak, je lepší si to vždy okopírovat  z textu mimo přihlášení /kde jsou jen tečky a nevidíte, co tam píšete/, tedy např. z toho textového souboru a pak to vložit do kolonky přihlášení. Takže ne heslo VYPISOVAT do kolonky přihlášení, ale OKOPÍROVAT a VLOŽIT, již někde jinde předtím napsané a uložené. Jen si při kopírování dejte pozor na prázdný prostor před textem a za textem. I když tam není text, počítač to pak bere jako nějaký neviditelný znak a hned je problém. Kopírovat tedy jen tu část, kde je text, nic před a za ním.

Když váháte nad nějakým písmenem napsaným i mimo web, jestli je to například jednička/1/ nebo malé el/l/, doporučuji si zkusmo vedle znaku/např. té jedničky, napsat malé el i jedničku/1 l/. Když jsou znaky vedle sebe, snáze poznáte jemné rozdíly, které u některých druhů písma jsou skutečně těžko poznatelné.

Když se Vám nepodaří přihlásit ani po delší době, kontaktujte mne.

Změna HESLA v jiných případech, než že chcete své přihlášení znemožnit nějaké své osobě, které jste je oznámili, nemá smysl. V případě zablokování si jen zkomplikujete život a nic tím nevyřešíte. Běžné rady, že je vždy dobré ihned změnit heslo, které dostanete, jsou zde nesmyslné. Program Vám automaticky, tedy bez mé účasti a vědomí, vygeneruje silné heslo. Já, ani nikdo jiný to heslo nezná. Já je nenajdu ani v administraci webu. Nemá tedy žádný smysl ho měnit.