Vstup jen pro registrované návštěvníky

Toto není vstup do nějakého diskuzního fóra, ale jen do archivu materiálů pro znalé problematiky.

Automatická registrace není povolena. Pokud se již známe, napište mi email a já Vás zaregistruji. Přihlašovací data Vám pak přijdou emailem.

Pokud ne, prosím, napište mi stručně na můj email zdenekfritz@seznam.cz pár informací o tom, jak dlouho čtete Poselství, jak moc se tím zabýváte. Čtete jej někdy, příležitostně, nebo pravidelně, je to pro Vás kniha zásadní, nebo jen doplňková, zajímavá a jedna z mnoha? Uveďte, prosím, Vaše skutečné jméno a příjmení, přezdívky pro registraci nepoužíváme.

Tato sekce je pro zájemce, kteří už mají více znalostí a zkušeností přímo s uvedeným literárním dílem. Jiné by informace spíše mátly a to bych nechtěl. 

Pro objasnění.

V této sekci nejsou žádné konverzace mezi čtenáři, diskuze, apod. Je to jen archiv doplňkových materiálů pro čtenáře, kteří se problematikou dlouhodobě zabývají. Tedy žádné diskuzní fórum. ZF 

PŘIHLÁŠENÍ. 

VĚNUJTE POZORNOST VAROVÁNÍ V ČERVENÉM POLI.

V dalších dvou políčcích pod ním vyplňte: 

  1. Do prvního řádku vyplňte Vaši emailovou adresu ⇓
  2. Do druhého řádku vyplňte heslo, které jste obdrželi po registraci emailem ⇓
  3. Pak stiskněte modré tlačítko Přihlaste se ⇓

POZOR !!!

Pokud se Vám přihlášení nezdaří, neopakujte jej vícekrát, než 3x, jinak se zablokuje.

V případě zablokování přihlášení NEŽÁDEJTE NOVÉ HESLO, jinak se zablokování ještě zhorší. Více informací ZDE

POZOR !!!

Pokud se Vám přihlášení nezdaří, neopakujte jej vícekrát, než 3x, jinak se zablokuje. V případě zablokování přihlášení NEŽÁDEJTE NOVÉ HESLO, jinak se zablokování ještě zhorší. Více informací ZDE