O T Á Z K Y   P R O   Ž I V O T

Motto: Lidé mají sice Slovo, ne však pochopení. A to je přece to hlavní ve všech věcech. Když chybí pochopení, pak ani vědění nic nepomáhá! /Všudypřítomnost/

168. Přednášky pro tyto dny č. 3 /25.12.16/

168. Přednášky pro tyto dny č. 3

Pokračuji ve svém plánu, zveřejnit, při příležitosti Slavností, málo známé přednášky, které u nás zazní.

Nyní tedy ta, kterou budeme vzpomínat o Poslavnosti Zářící Hvězdy:

Přednáška je ze sborníku – Abdrushin – Přednášky, části přednášek, prohlášení a dopisy /Brno 2007/

 

64. Nemáte svůj pozemský život považovat za nejdůležitější

Nemáte svůj pozemský život považovat ze nejdůležitější. Důležité je pro vás jen jediné: splňování, kvůli kterému jste směli být zde na Zemi.

Co mi prospějí malátní, unavení duchové, kteří couvnou zpět před nejmenším vánkem? Síla Lásky, která se obnovujíc k vám přibližuje, je zničí; neboť nejsou schopni být pomocníky na díle Světla.

Co mi prospějí duchové, kteří znají jen sami sebe a vlastní pozemský život? Budou spáleni žárem Lásky, která zkoumajíc posílá jejich vyzařování kolísavým pozemským okruhem a všechno spaluje. Před ní světlo jejich lásky neobstojí.

Co mi prospěje povolaný, který sice zná povolání, které je mu dáno a povolání nicméně nesplňuje?

Jene, vyškrtni jejich jména z knihy splňování!

Nejsou více hodni nést nejsvětější znamení Světla. Také nejsou hodni, abych dnes ještě jednou na ně zavolal: Zvěstujte mne!

Můj nebeský Otec mi dal sílu. Můj nebeský Otec mi dal Světlo a všechen život a Já jsem JEHO Duch. Zvěstujte JEJ v mém Slově, zvěstujte JEJ svým konáním, zvěstujte JEJ svým životem! Doba dozrála, abyste se nyní konečně změnili v síle vašeho splňování. Kapka za kapkou padá životní žár z nejvyšších výšin na vás dolů – zapalujíc plamen ve vás a povznášejíc vás nyní konečně k činu!

Já vám říkám:

Já jsem ten život a vy smíte být účastni na bohatém požehnání, jímž byla zahrnuta Země, když se všechna nebesa široce otevřela a ze Svatého Grálu proudilo krvavě rudé Světlo všeho žití.

Požaduji od vás:

Buďte bdělí a následujte mne!

Zvěstuji vám:

Já držím meč a soudím vás tím z Vůle Nejvyššího, který mne uvolnil ze SVÉHO Ducha a seslal do hlubin, aby nastal klid a pokoj a mohla trvat věčná harmonie v kolísavých kruzích, které Země po tisíciletí uzavírá. Vedle mne stojí Boží Láska, která má původ ve mně a má noha kráčí cestou, kterou mi připravila Čistota.

 • Kalendář příspěvků
  Červen 2018
  Po Út St Čt So Ne
  « Dub    
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  252627282930